Naše služby

Dynamická simulace

Představte si Excel v 3D prostoru a čase. Právě takovéto výpočetní možnosti nabízí dynamická simulace. Umožňuje počítat, ověřovat i navrhovat systémy se zohledněním efektivity na základě definovaných parametrů. Díky 3D vizualizaci jde o nástroj, jehož výstupům každý rozumí. Testování různých variací a co-když podmínek vede k dosažení stability a navýšení KPIs.

Zjistit více Poptat službu

Virtuální prototypování

Máte myšlenku na nové zařízení, ale nejste si jisti efektivitou jeho funkce a designu?

Virtuální prototypování zkracuje cyklus návrhu, testování a nasazení strojů nové koncepce. Virtuální simulace tvořená s využitím herního enginu a specializovaného fyzikálního jádra přináší efektivní a bezrizikový způsob dynamické validace funkce a chování strojů, soustrojí a materiálu.

Aplikace pro imerzivní technologie

Nasadit brýle, vstát a vyzkoušet si vše na vlastní kůži. Jednoduše, škálovatelně a bezpečně v prostředí virtuální (VR), rozšířené (AR) a mixované (MR) reality.

Pomůžeme vám s vývojem interaktivních i prezentačních aplikací.

Nástroje a řešení na míru

Je libo nástroj, který Vám ušetří spoustu času? Vytvoříme jej pro vás.

Individualizované služby zaměřené na 3D a webové prostředí. Navrhujeme parametrické generátory modelů i napojení různých systémů. Vše s ohledem na potřeby klientů.

R&D Lab

Řešme společně inovace ve vašem oboru

Navrhujeme optimální řešení, nástroje a postupy pro vykonávání potřeb klientů napříč obory. Zaměřujeme se na aplikace pracující s fyzikálně přesným virtuálním prostorem osazeným digitálními dvojčaty reálných objektů, strojů a prostředí. Je nám blízké prostředí blockchainu i dalších moderních technologií. Výstupem naší práce je vše potřebné pro zařazení procesu do běžného fungování firmy, včetně zaškolení určených pracovníků.

Poptat R&D na míru Nezávislé poradenství
Výroba
Optimalizace a monitorování

Real-time víceúrovňový systém umožňuje sledovat výrobu v reálném čase a zároveň testovat zamýšlené změny + provádět optimalizaci výrobních procesů v simulovaném prostředí.

Výuka ve VR
Školení s využitím VR

Nejtěžší a nejnebezpečnější je řešit kritické momenty poprvé. Zvyšte schopnosti a sebevědomí pracovníků jejich tréninkem v simulovaném, bezpečném a modifikovatelném prostředí virtuální reality.

Vývoj a simulace
Virtuální prototypování

Eliminujte potřebu fyzické výroby prvotních prototypů pro potřeby testování. Virtuální prototyp umožňuje současnou práci na novém výrobku neomezenému počtu pracovníků.

Commercial delivery
Virtuální produkce
Efektivní obsah a marketing

Využití digitálních dvojčat reálných produktů v rámci digitálních kamapaní a obsahu umožňuje dosahování vyjímečných výsledků efektivněji a rychleji oproti klasické formě tvorby s využitím foto a videoprodukce.

Architektura
Vizualizace ve VR

Prezentace architektonických návrhů a designu v 1:1 digitálním modelu nemovitosti. Vyjma dokonalé představy zákazník získává možnost simulace světelných podmínek a drobných změn dílem okamžiku.

Mediální produkce
Foto / Video / Streamování

Využití možností digitálního generování prostoru a informací v reálném čase při videoprodukci a živém vysílání.